O nas

Każda firma ma swoją historię, dłuższa lub krótszą, czasem trwającą kilka pokoleń. Nasza zaczęła się w marcu 1996r, kiedy to powstała firma „Adach”. Mieściliśmy się wtedy w Morągu работа przy ulicy Warmińskiej. Zaczynaliśmy od pomieszczenia o powierzchni 50m2 oraz jednego auta kombi.Początki były trudne, ponieważ zaczynaliśmy na rynku, opanowanym już w większości przez firmy z regionu Olsztyn-Elbląg. Ale dzięki przemyślanym decyzjom oraz systematycznej pracy, zaczęliśmy powoli zdobywać klientów.

Od początku działalności prowadzimy system sprzedaży „aktywnej”. Oznacza to, że klient bez ruszania się z firmy, może zamówić towar, w wybrany przez siebie sposób /u przedstawiciela/ telefon/ fax/ e-mail, a my dostarczymy go we wskazane miejsce.

Zasięg działania firmy „Adach” obejmuje teren miasta i gminy Morąg oraz Miłakowo, Małdyty, Zalewo, Łukta.

W 1998r przyłączyliśmy się do sieci Partner XXI, obejmującej swoim zasięgiem obszar całego kraju. Dzięki temu korzystamy z oferty największych dostawców i dystrybutorów w branży papierniczo-biurowej. Dodatkowo pozwoliło to ujednolicić politykę handlową i marketingową oraz zwiększyło rozpoznawalność. W ramach sieci wydawany jest katalog biuroserwisowy, ułatwiający pracę zarówno nam, jak i naszym klientom. Katalog ukazuję się raz do roku, dzięki niemu klient może wybrać i zamówić potrzebne artykuły.

W 2000r, w związku z oddaniem budynku przy ulicy игровые автоматы с моментальным выводом средств Warmińskiej na potrzeby Sądu, firma „Adach” przeniosła się na ulicę Szpitalną. Cały czas pracowaliśmy nad rozwojem działalności, rozszerzając asortyment, wprowadzając nowości.

W 2006r zostaliśmy zmuszeni do kolejnej przeprowadzki, tym razem na ulicę Przemysłową. Ze względu na utrudnienia związane z przeprowadzkami, odbijające się i na naszej pracy i naszych klientów, postanowiliśmy znaleźć własne miejsce.

Od sierpnia 2008r mieścimy się już we własnym budynku, wybudowanym specjalnie pod nasze potrzeby. Obecna lokalizacja to ulica Warmińska 17, można więc powiedzieć, że wróciliśmy do źródeł, czyli miejsca gdzie rozpoczynaliśmy działalność. Do dyspozycji naszych klientów jest nowoczesna sala sprzedaży oraz wygodny parking.

Przez cały okres działalności firmy rozszerzamy asortyment, wprowadzamy mechanizmy ułatwiające obsługę klientów. Jest to nasz priorytet, stopień zadowolenia klientów wyznacza naszą pozycję na rynku. Zaś zadowolenie klientów stanowi dla nas motywację do dalszej pracy. Podstawy naszej firmy oparte są na rzetelnej pracy, uczciwości i budowaniu partnerskich stosunków z naszymi klientami.

Na przestrzeni lat ciągle się uczymy i gromadzimy doświadczenie, niezbędne w naszej codziennej pracy.

Dzięki zwiększaniu przestrzeni magazynowej, posiadamy kilka tysięcy pozycji dostępnych „od ręki”. To czego nie mamy na miejscu możemy sprowadzić na zamówienie. Zapewniamy dowolny sposób złożenia zamówienia oraz transport wprost „na biurko”.

 


 

„Adach” jest firmą rodzinną, działającą lokalnie na rynku miata i gminy Morąg oraz gmin sąsiadujących. Naszym celem jest zarówno rozwój firmy, dostosowując ją do zmieniających się warunków panujących na rynku, jak podnoszenie jakości obsługi obecnych i przyszłych Klientów. Stale zwiększamy asortyment, wdrażamy nowoczesne mechanizmy, które pomagają nam realizować założone cele i zadania.

Podstawą naszej działalności jest rzetelność i uczciwość oraz budowanie trwałych, partnerskich relacji z Klientami. Pozwala nam to zwiększać zaufanie i zadowolenie Klientów, a co za tym idzie rozwój firmy. Dzięki ścisłej współpracy z największymi producentami i dystrybutorami, oferujemy naszym klientom towary najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Potrzeby naszych Klientów są dla nas najważniejsze i decydują o kierunkach naszego rozwoju.

We współpracy z naszymi Klientami oferujemy im kompleksową ofertę produktów, sprawną obsługę, terminowe, szybkie dostawy oraz podmiotowe podejście do każdego Klienta, ukierunkowane na poznanie jego potrzeb. W naszym postępowaniu zawsze kierujemy się normami etycznymi, ponadto czujemy się częścią społeczności lokalnej, toteż przyjmujemy odpowiedzialność za jej wspieranie.